Pārbaudes darbs profesionālajā saskarsmē

04.12.2019

parbaudes-darbs-profsaskarsmeloginabilde.jpgPārbaudes darbs profesionālajā saskarsmē

Profesionālās pamatizglītības programma 2. kurss.

Metodisko materiālu - pārbaudes darbu sagatavoja speciālās izglītības skolotāja Daina Logina.

Noslēguma pārbaudes darbs paredzēts profesionālās pamatizglītības programmu "Ēdināšanas pakalpojumi" un "Kokizstrādājumu izgatavošana" 2. kursa audzēkņu zināšanu pārbaudei profesionālajā saskarsmē par apgūtajām tēmām: saskarsme, personība, konfliktu risināšana. Pildot pārbaudes darbu, pēc nepieciešamības, audzēkņi var izmantot atgādnes par jēdzienu "saskarsme" , "personība", "konflikts" skaidrojumiem.

Pārbaudes darbs sastādīts, izmantojot mācību līdzekli L.Dubkēviča "Saskarsme audzēkņiem". Pārbaudes darba noslēgumā ir dota vērtēšanas tabula un kritēriji.