Svešvaloda

Pārbaudes darbs angļu valodā

06.12.2019

Pārbaudes darbu angļu valodā sagatavoja speciālās izglītības skolotāja Ineta Gerasimova.

Pārbaudes darbs angļu valodā profesionālās pamatizglītības programmas “Ēdināšanas pakalpojumi”  audzēkņiem par tēmu "Pusdienošana restorānā" izveidots, lai pārbaudītu klausīšanās, lasīšanas, valodas lietojuma un rakstīšanas prasmes. Pārbaudes darbā ir norādīti vērtēšanas kritēriji, maksimāli iegūstamo punktu skaits katrā uzdevumā un vērtēšanas tabula.

Mācību materiāls angļu valodā 3.klasei (programma 21015611)

24.11.2019

Mācību materiālu/video stundas plānu angļu valodā 3.klasei (programma 21015611) tēmas “Ēdieni. Man garšo. Man negaršo.” zināšanu nostiprināšanai, sagatavoja speciālās izglītības skolotāja Ineta Gerasimova.

Skolēniem ar speciālām vajadzībām angļu valoda ir viens no sarežģītākajiem mācību priekšmetiem. Lai mācību programmas apguvi atvieglotu, skolotājam ir svarīgi izmantot daudzveidīgas mācību metodes un paņēmienus. Kā viena no interaktīvām metodēm var būt video stunda, kura ļauj skolēnam aktīvi iesaistīties stundas gaitā.