Viesojoties Kasīšu ciemā VEF Kultūras pilī

20.12.2022

20221212vefzsv02.jpglatvijasskolassomalogokrasains.jpgNoslēgumam tuvojas 2022. gads, sāk rosīties rūķīši, lai apzinātu čaklākos bērnus un sagādātu viņiem pārsteigumus. Arī bibliotēkas rūķis skaita “Bērnu, jauniešu un vecāku žūrijas 2022” ekspertu izlasītās grāmatas. Lielākā daļa lasītveicināšanas programmas dalībnieku jau sāk aizpildīt žūrijas grāmatu vērtējuma anketu.

Izglītojošā nodarbība “Pasakas no pirmssākumiem līdz mūsdienām”

20.12.2022

20221208pasakas051.jpglatvijasskolassomalogokrasains.jpgPasakas – tā ir tautas gudrība, ko nodod no paaudzes uz paaudzi. Šodien zinātnieki ir atzinuši, ka pasaku var nosaukt par vissenāko terapijas veidu. Viena no mūsdienu, efektīvākajām metodēm, kā palīdzēt stiprināt kontaktu ar savu iekšējo pasauli, ir pasaku terapija. Tām nav nekāda vecuma ierobežojuma, jo mūsu iekšējais bērns ir noilgojies pēc kaut kā skaista un jauka.