Ārpusstundu darbs

Lielie lasīšanas svētki

21.03.2023

bibl18031.jpg18. martā Latvijas Nacionālajā bibliotēkā notika LNB lasīšanas veicināšanas programmas "Bērnu, jauniešu un vecāku žūrijas 2022" svinīgs noslēguma pasākums – Lielie lasīšanas svētki, ko apmeklēja grāmatu vērtētāji no visas Latvijas. Svētkus vadīja TV personība Māris Grigalis, muzikālu priekšnesumu sniedza "Brāļi Grīnbergi". Mūsu skolu svētkos pārstāvēja 9.a klases skolniece Signe Kanča un 3.a klases skolniece Santa Mitrovska.

POPiela - 2023

10.03.2023

20230308popiela01.jpg08. martā, pēc vairāku gadu pārtraukuma, mūsu skolā atkal notika konkurss “POPiela - 2023”. POPielas viens no uzdevumiem ir dāvāt prieku, veidot pārliecību un ticību savai varēšanai un talantam.

Mazais maskošanās sadancis Sēlijā!

06.03.2023

20230302mimimaskosanas04.jpgKokneses pamatskolas – attīstības centra deju kolektīvs saņēma ielūgumu 2.martā piedalīties Jaunjelgavas kultūras centra un Valsts izglītības satura centra organizētajā pasākumā "Mini maskošanās Sēlijā".

Dejojam kopā ar “Dancing Crystal”

24.02.2023

20230222dejosimkopa05.jpgvalstsstarptautprogragentlogo.jpgvalstsjaunatnesprogrammalogo.jpgKokneses pamatskolas – attīstības centra jaunieši aktīvi darbojas JSPA projektā “Nāc kopā, roku rokā!”, kura mērķis ir sabiedriski neaktīvu jauniešu ar ierobežotām iespējām integrēšana dažādās aktivitātēs. Tādēļ 22.februāra pēcpusdienā skolā viesojās Pļaviņu deju studijas “Dancing Crystal” divu grupu dejotāji savas skolotājas Tatjanas Zagorskas – Udaļcovas vadībā.

Ekskursija uz Aizkraukli

02.02.2023

img-20230125-wa0019-1.jpgŠā gada 25. janvārī Kokneses pamatskolas – attīstības centra un  Bebru pamatskolas jaunsargi devās izglītojošā ekskursijā uz Aizkraukli. Jaunsargi iepazina Latvijā lielāko elektroenerģijas ražotni Pļaviņu HES. Digitālā prezentācijā  bija iespēja iepazīt Pļaviņu HES vēsturi no celtniecības sākuma līdz mūsdienām, izzināt elektrības  ražošanas procesu.

Iluzionistu Pecolli cirka/teātra izrāde “Alise Brīnumzemē”

01.02.2023

logoskolassoma.jpgbildecirkspicolli.jpgKokneses pamatskola – attīstības centra 1. – 9. klašu skolēniem bija iespēja izbaudīt cirka izrādes “Alise Brīnumzemē” digitālo versiju iniciatīvas “Latvijas skolas soma” ietvaros. Luisa Kerola darbs "Alise Brīnumzemē" pārtapis grandiozā un ļoti krāšņā cirka izrādē. Skatītāji devās piedzīvojumos Maģiskajā dārzā un Karalienes pilī, vēroja gaisa akrobātiskos šovus un citus „Alises Brīnumzemes“ cienīgus brīnumus. Triki ar uguni un ūdeni, burbuļiem un citiem elementiem, burvīga mūzika un grezni tērpi veidoja skolēnos spilgtus iespaidus. Īpašus iespaidus izraisīja akrobātu šovi un iluzionistu brīnumi. Skolēnu uzmanība tika pievērsta tam, cik daudz Latvijas, Amerikas, Krievijas, Ukrainas, Itālijas mākslinieku iesaistījās izrādes tapšanas procesā.

Filma “Ziemassvētki Džungļos”

01.02.2023

ziemassvetki-dzunglos-plakats01.jpglogoskolassoma.jpgKokneses pamatskolas – attīstības centra izglītojamiem programmas “Latvijas skolas somas” ietvaros bija iespēja izbaudīt kino vakaru, noskatoties ģimenes piedzīvojumu filmu “Ziemassvētki džungļos”.