Ārpusstundu darbs

Sporta diena “Attīstībai un mieram”

13.04.2022

dsc0339.jpgIr visdažādākās brīvā laika pavadīšanas iespējas, tomēr daudzi jauni cilvēki vēlas pievienoties Zemessardzei. Tā viņi gūst iespēju brīvprātīgi kalpot savai valstij, rūpējoties par tās drošību un aizsardzību

7. internāta grupas ekskursija uz "Karlīnas ZOO"

11.04.2022

karlinaszoo04202204.jpgZiema sāk atkāpties, nāk pavasaris, daba mostas. Vēloties pārliecināties, vai murkšķi jau pamodušies, 2022.gada 6.aprīlī Kokneses pamatskolas - attīstības centra 5./6. c klases skolēni devās mācību ekskursijā uz tīršķirnes trušu, mājputnu, eksotisko putnu, dzīvnieku audzētavu "Karlīnas ZOO", Siljāņos, Vietalvas pagastā.

Mācību ekskursija uz Radošo māju Koknesē

11.04.2022

20220405110612.jpg2022.gada 5. aprīlī, dienā, kad saule mijās  ar sniega vērpetēm, 7. - 9. c klašu skolēni devās mācību ekskursijā uz Radošo māju Koknesē izzināt un iepazīt pavasara saulgriežu tradīcijas.

Telpiskie ziedi

24.03.2022

telpiskieziediml.jpgIndividuālā mācību procesa jomas marta mēneša aktivitātēs tika ieplānots gatavot telpiskos ziedus. Ideja iepatikās arī citiem un tapa izstāde. Piedalījās visas internāta grupas ar skolotāju palīdzību izgatavojot lielus ziedus un sakārtojot kompozīcijās. Katras grupas darbs ir individuāls un unikāls ar savu mākslinieciko būtību.

Starptautiskā dzimtās valodas diena

09.03.2022

starptautiska-dzimtas-valodas-diena.jpg21. februārī visā pasaulē ir dzimtās valodas diena. Šogad, Kokneses pamatskolā – attīstības centrā, šajā dienā varēja piedalīties viktorīnā, veidot teikumus no vārdiem ar vienāda sākuma burtu, zīmēt zīmējumu – “Latviešu valoda Pasaulē”.

Jautrie skaitāmpanti

04.03.2022

ghtred-488x173-1.jpg2.jpgSkaitāmpanti ir unikāls žanrs: tas vienlaikus ir īss, smieklīgs stāstiņš, spēle, mīkla un vienkārši patīkama skaņu virkne, kuru gribas atkārtot vēl un vēl. Parasti skaitāmpanti ir jautri un interesanti teksti, kuros ir minētas absurdas un jautras lietas, arī dažādi neeksistējoši vārdi bez nozīmes. Skaitāmpanti ir neatņemama spēļu aktivitāšu sastāvdaļa. Skaitāmpanti prot “nogludināt” emocijas, tas ir vienkāršs ceļš uz godīgumu. Ja zini skaitāmpantu, nav jādomā, ka spēli sāka negodīgi, neīstais cilvēks vai komanda. Visi bija klāt, visi dzirdēja un skaitīja līdzi! Tātad vēroja, ka sadalījums notika godīgi.