Latviešu valoda un literatūra

Lasītprasmes pārbaudes darbs 3. klasei

Lasītprasmes pārbaudes tests 3. klasei 1.semestrim

Lasītprasmes pārbaudes tests 3. klasei 1. semestrim (2)

Lasītprasmes pārbaudes tests 3. klasei 2. semestrim

Pārbaudes darbu sagatavoja speciālās izglītības skolotāja Jolanta Rotkāja. Tas paredzēts lasītprasmes pārbaudīšanai un novērtēšanai latviešu valodā 3. klasē speciālās pamatizglītības programmā 21015811. Katrā uzdevumā norādīts maksimāli iegūstamais punktu skaits. Lasītprasmes testa noslēgumā ir vērtēšanas kritēriji uzdevumiem un vērtējumu tabula.

Lasītprasmes pārbaudes tests 2.klasei

Lasītprasmes pārbaudes tests 2. klasei 1. semestrim

Lasītprasmes pārbaudes tests 2. klasei 2. semestrim

Pārbaudes darbu sagatavoja speciālās izglītības skolotāja Jolanta Rotkāja. Tas paredzēts lasītprasmes novērtēšanai latviešu valodā 2. klasē speciālās pamatizglītības programmā 21015811. Katrā uzdevumā norādīts maksimāli iegūstamais punktu skaits. Lasītprasmes testa noslēgumā ir vērtēšanas kritēriji uzdevumiem un vērtējumu tabula.

Mācību materiāls latviešu literatūrā, sociālajās zinībās 6.klasei (programma 21015811)

01.12.2019
macmatrlatvzimesriekstinavingrovskaatt.jpg

Mācību materiāls "Latviešu rakstu zīmes"

Interaktīvu mācību materiālu/testu latviešu literatūrā, sociālajās zinībās 6. klasei (izglītības programmas kods 21015811), tēmas “Latviešu rakstu zīmes” apguvei, sagatavoja speciālās izglītības skolotājas Anna Vingrovska un Sandra Riekstiņa.

Pārbaudes darbs literatūrā 7.klasei (programma 21015811)

01.12.2019

Pārbaudes darbs literatūrā 7.klase (programma 21015811)

Metodisko materiālu, pārbaudes darbu literatūrā 7.klasei par amerikāņu rakstnieces Eleonoras H. Porteres darbu “Pollianna”, sagatavoja speciālās izglītības skolotāja A.Kārkliņa.

Pārbaudes darbs izstrādāts, lai sekmētu satura izpratni par romāna “Pollianna” nodaļu fragmentiem. Uzdevumi veidoti pēc I. Vītolas mācību grāmatas “Lasāmā grāmata speciālo skolu 7. klasei”. Izmantojot pārbaudes darba uzdevumus, var veidot darba lapas vai strādāt ar tiem mācību stundās.