Izglītojošā ceturtdiena

img_5642.jpgAttēlu rezultāti vaicājumam “latv ijas skolas soma logo”

2020. gada 20. februārī sešpadsmit Kokneses pamatskolas – attīstības centra izglītojamie “Latvijas skolas somas”  projekta ietvaros devās uz  Latvijas galvaspilsētu Rīgu, lai kinoteātrī “Splendind Palace” noskatītos latviešu režisora Viestura Kairiša  filmu “Pilsēta pie upes”.

Kokneses pamatskolas - attīstības centra skolēni piedalās konkursā "Valodiņa 2020"

21.02.2020

20200214_142835_l.jpg2020. gada 14. februārī Aizputes novada Padures pamatskolā jau astoņpadsmito reizi notika Latvijas speciālo skolu izteiksmīgas runas konkurss „Valodiņa 2020”. Mūsu skolas skolēni bijuši uzcītīgi konkursa dalībnieki visus šos ilgos gadus. Arī šogad uz runas konkursu devās Valodas un mākslas MK rīkotā izteiksmīgas runas konkursa laureāti.

Bērnu un jauniešu žūrija 2019

20.02.2020

bernu_zurija2019.jpg            Kokneses pamatskolas – attīstības centra bibliotēkas lasītāji nu jau septīto gadu iesaistījās LNB rīkotajā lasītveicināšanas programmā “Bērnu un jauniešu žūrija 2019”. Sākotnēji žūrijas darbu uzsāka 27 lasītāji, bet ekspertu anketas varēja aizpildīt tikai 17 eksperti. Finišu nesasniedza vecāko klašu skolēni, kuri nevarēja izlasīt vairāk par vienu vai divām žūrijas grāmatām.

“Vecāku skoliņas” ceturtā nodarbība Kokneses pamatskolā – attīstības centrā

04.03.2020

vecaku_skolina.jpg“Vecāku skoliņas” ceturtā nodarbība Kokneses pamatskolā – attīstības centrā

Kokneses pamatskolas – attīstības centra komanda saka lielu paldies visiem vecākiem, kuri apmeklē un aktīvi iesaistās “Vecāku skoliņas” nodarbībās, lai saņemtu atbalstu jautājumos, kas saistīti ar bērnu intelektuālo un emocionālo audzināšanu, uzvedības problēmu risināšanu, mācītos darboties kopā gan gatavojot apsveikumus, gan dodoties uz teātra izrādi.

Zemessargu viesošanās skolā

17.02.2020

dsc03120.jpgJanvārī visā Latvijā notiek barikāžu atceres pasākumi, lai pieminētu 1991. gada notikumus un godinātu barikāžu aizstāvjus. Atceroties šos 29 gadus senos notikumus, Kokneses pamatskolā – attīstības centrā viesojās Zemessardzes 55. kājnieku bataljona pārstāvji, lai iepazīstinātu skolēnus ar zemessargu lomu un pienākumiem, pastāstītu  par dienestu Zemessardzē, un kāpēc cilvēki izvēlās iestāties Zemessardzē.

Sveiciens Žurkas gadā

03.02.2020

20200129_175325.jpg25.janvārī pēc Austrumu horoskopa iesākās Metāliskās Žurkas gads. 29.janvārī skolēni pulcējās dzimšanas dienu ballītē un sveica decembra un janvāra jubilārus. Gaviļnieki ieguva informāciju par žurkas gadu un uzzināja, ko katram atnesīs intrigante. Vispirms apsveica jubilārus, kas dzimuši strēlnieka zīmē, pēc tam tos, kas dzimuši mežāža zīmē un kā pēdējos sveica ūdensvīra zīmē dzimušos.

Pasākuma dalībniekiem bija iespēja noskatīties Aizkraukles hip hop deju grupas uzstāšanos. Priekšnesums bija kā apsveikums jubilāriem.

Nobeigumā visi kopā dejoja, gāja rotaļās un piedalījās atrakcijās.

Skolēni bija gandarīti par šo vakaru, apsveikumiem un hip hop deju grupas koncertu.

Skolotāja A.Vingrovska

Labās prakses piemēru izstāde "ADATA un DIEGS"

20200117_152224_1.jpg"Bez adatas nav skroderis." (Latviešu tautas sakāmvārds)

Kokneses pamatskolas  - attīstības centra pedagogu komanda – I.Svence, I.Gerasimova, J.Grase, S.Gžibovska, J.Rotkāja 2020.gada 17.janvārī devās uz Rēzeknes pamatskolu – attīstības centru, lai piedalītos Latvijas speciālās izglītības attīstības centru labās prakses piemēru izstāde "ADATA un DIEGS".