ES programmas: virzītājspēks izaugsmei un ilgtspējai

20.12.2023

img-20231214-wa0009.jpgKokneses pamatskolas – attīstības centra skolotājas Anika Vaivade un Nellija Bāliņa 2023. gada 14. decembrī apmeklēja konferenci “ES programmas: virzītājspēks izaugsmei un ilgtspējai” Rīgā, kurā iepazinās ar sasniegumiem programmās “Erasmus+” un “Eiropas Solidaritātes korpuss.”  Dalībniekiem bija iespēja iedvesmoties no projektu īstenotāju stāstiem un labās prakses piemēriem, kā arī izzināt, kā Eiropas Savienības programmas var veicināt izaugsmi un ilgtspēju, akcentējot visas četras horizontālās prioritātes: vienlīdzību, iekļaušanu, nediskrimināciju  un pamattiesību ievērošanu.

Apsveikumi svētkos

20.12.2023

apsveikumi-svetkosattels1.jpgTuvojas Ziemassvētki un Kokneses pamatskolas - attīstības centra audzēkņi  apgūst prasmes gatavoties svētkiem.

“Bērnu, jauniešu un vecāku žūrijas 2023” eksperti Rūķu ciemā

19.12.2023

ruki3.jpgŖūķu ciemā 2023.gada 18. decembrī bija svētki. Kādi? Te ciemojās Kokneses pamatskolas – attīstības centra bibliotēkas “Bērnu, jauniešu un vecāku žūrijas 2023” eksperti.

eTwinning projekts “Christmas traditions in Latvia and Poland”

19.12.2023

apsveikumi.jpgetwinning_logo.jpgKokneses pamatskolas – attīstības centra skolotājas Gunita Dambe, Sandra Riekstiņa, Sandra Paļčevska un Aija Kārkliņa 2023. gada decembrī sāka realizēt kopā ar Stefana Żeromskiego vārdā nosauktās skolas Podstawowa nr. 2 no Polijas  eTwinning projektu “Christmas traditions in Latvia and Poland”.

Gūstam pieredzi starptautiskā konferencē “Labā prakse autisma jomā 2023”

autisma-konference-foto-1.jpg

2023. gada 15. decembrī Kokneses pamatskolas – attīstības centra pedagogi Inese Svence un Ineta Gerasimova devās uz Rīgu, lai Latvijas Nacionālajā bibliotēkā piedalītos starptautiskajā konferencē „Labā prakse autisma jomā 2023”. Šāda tikšanās ir palīgs un atbalsts ikvienam, kura ikdienas darbs ir saistīts ar bērniem ar speciālām vajadzībām, tā sniedz labās prakses piemērus ceļā uz daudzveidīgu un iekļaujošu sabiedrību, sniedzot idejas sarežģītu problēmsituāciju risinājumiem un savstarpējam atbalstam. Pasākumā klātienē piedalījās gandrīz 200 dalībnieku, bet attālināti – vairāk kā tūkstotis interesentu.

Agra Daņiļeviča deju skola "DZIRNAS" viesojas Kokneses pamatskolā - attīstības centrā

18.12.2023

20231214dzirnasdejusk25.jpg2023. gada 14. decembra vakarā Kokneses pamatskolā – attīstības centrā jau trešo gadu pēc kārtas viesojās Agra Daņiļeviča deju skolas “Dzirnas” talantīgie audzēkņi, kuri priecēja ar tautas deju, klasisko deju un improvizāciju priekšnesumiem.

Kokneses pamatskolā – attīstības centrā viesojas kolēģi no Saldus novada

15.12.2023

bilde11.jpgKad gaisā jūtama Ziemassvētku elpa un skolā smaržo pēc piparkūkām, Kokneses pamatskolu – attīstības centru apmeklēja Saldus novada izglītības iestāžu atbalsta personāls.