Jaunumi

Pedagogu profesionālās pilnveides kursi Kokneses pamatskolā – attīstības centrā

30.08.2022

skola_logo.jpg Iekļaujoša izglītība tiek definēta kā process, kurā tiek nodrošinātas visu izglītojamo daudzveidīgās vajadzības, veicinot ikviena līdzdalību mācībās, kultūrā un dažādu kopienu dzīvē, mazinot atstumtību izglītības ieguves procesā. Ikdienas dzīvē mēs arvien biežāk sastopamies ar cilvēku dažādību – atšķirīgu kultūras un sociālo pieredzi, nevienādām intelektuālajām spējām vai nepietiekamu fizisko veselības stāvokli. Organizējot izglītības procesu, ir svarīgi atcerēties, ka tā centrā ir skolēns, kurš mācās domāt, sadarboties un meklēt atbildes, kas, savukārt, ir sasniedzams tikai ar mērķtiecīgu skolotāja darbību. Katras izglītības iestādes mērķu sasniegšanai ir nepieciešami pedagogi, kuriem ir pieredze kvalitatīvā, inovatīvā, mūsdienīgā satura nodrošināšanā, skolēnu radošo spēju attīstīšanā, kuri spēj veicināt būtiskas pārmaiņas izglītības vidē, sekmē pāreju uz jauniem mācīšanas veidiem. Tādēļ svarīga ir katra pedagoga kompetences pilnveide, kura veido viņa profesionālās darbības kodolu.

Lasīt visu ziņu

STEIDZAMI! Vakance - internāta skolotājs

25.09.2022

teirdabs.jpgKokneses pamatskola – attīstības centrs aicina darbā

INTERNĀTA SKOLOTĀJU

Lasīt visu ziņu

STEIDZAMI! Vakance - ģeogrāfijas skolotājs

25.08.2022

teirdabs.jpgKokneses pamatskola – attīstības centrs aicina darbā

ĢEOGRĀFIJAS SKOLOTĀJU

Lasīt visu ziņu
PASĀKUMU KALENDĀRS
back to top